Personální

ISA Personnel Group

 

ISA Personnel Group sdružuje moderní společnosti působící především na nadnárodních trzích, které se zabývají profesionálními službami v oblasti vyhledávání odborníků a specialistů ve všech technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, výrobu atp. Vyhledáváme i další kandidáty na různorodé pozice, dle konkrétních požadavků našich klientů. Všechny náklady vyplývající z pracovního poměru hradí naše společnosti. Veškerý personální servis pro firmy je u nás diskrétní službou, která vám umožní najít ty pravé odborníky.

T. G. Masaryka 820/42, 360 01 Karlovy Vary, CZ

 

  • Aressa GmbH

www.aressa.de

Im Gewerbepark C25, 930 59 Regensburg, DE

 

  • Bluecorp ltd.

www.bluecorpltd.co.uk

Southbridge House, 6 Southbridge Pl, CR0 4HA Croydon, UK

 

  • Victoria Service Hungary Kft.
  • ISA Personnel Slovakia

Finanční

ISA Financial Services a.s.

 

Akciová společnost ISA Financial Services se zabývá poskytováním nebankovních půjček a úvěrů právnickým osobám. Zaručuje individuální přístup, profesionalitu a neměnné podmínky po celou dobu splácení. Je řešením zejména pro ty, kteří potřebují peníze ihned, což bankovní půjčka často není schopná splnit.

 

Na Pankráci 1337/109, 140 00 Praha 4 – Nusle, CZ

Léčiv

ISA International pharmacy s.r.o.

 

ISA International pharmacy se zabývá především distribucí léčiv na základě povolení k distribuci léčivých přípravků vydaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Striktně dbáme na dodržování podmínek správné distribuční praxe.  V rámci distribuce léčiv nakupujeme a distribuujeme přípravky , které jsou schválené Státním ústavem pro kontrolu léčiv ČR či obdobnou autoritou na území jiného členského státu Evropské unie.

 

T. G. Masaryka 820/42, 360 01 Karlovy Vary

Poradenství a vzdělávání

ISA Europe s.r.o.

 

ISA Europe s.r.o. je moderní společnost, která se zabývá mezinárodním poradenstvím a konzultanstvím  a zároveň nabízí mezinárodní interim management.

 

Sevřená 1302/8, 140 00 Praha 4 – Nusle, CZ

Stavební

ABRASMONT, s.r.o.

 

ABRASMONT, s.r.o., je moderní společnost, která se specializuje na zakázkovou výrobu v oblasti strojírenství, stavebnictví, montážích, konstrukcích, železářství, svařování, výstavbě a elektroinstalacích.

Společnost působí nejen v České republice. Naše dobré jméno spojené s vysokým standardem a odbornou způsobilostí nám pomohlo proniknout i do ostatních zemí Evropské unie.

 

www.abrasmont.cz

T. G. Masaryka 820/42, 360 01 Karlovy Vary, CZ

O nás

Jsme nadnárodní strategickou aliancí reprezentovanou společnostmi, které působí na mezinárodních trzích zejména v  Německu, Švýcarsku, Rakousku, České republice, Slovensku, Anglii či Maďarsku.

Vedení aliance

Generální ředitel – General manager ISA Europe Group

PhDr. Marcel Chládek, MBA, MSc.

Rada ředitelů – Board of directors ISA Europe Group

Tomáš Jakoubek

PhDr. Marcel Chládek, MBA, MSc.

Mgr. Michal Hanzlík